Робота у відділі контейнерних перевезень і вантажної роботи

Функції відділу контейнерних перевезень і вантажної роботи: 

 1. Розробка плану і складання звіту по термінах, стяжкам, кордонам. 
 2. Робота з організації й удосконалення навантажувально-розвантажувальних робіт з тарно-штучними і іншими вантажами. У транспортних пакетах веде переписування і складає звітність по пакетних перевезеннях. Розробляє заходи щодо збільшення перевезень вантажів у транспортних пакетах та їх схоронності. 
 3. Складання звітів КЕО-1, КЗО-3 по контейнерних перевезеннях; КЕО-5 по транспортно-експедиційних операціях, навантаженню середньопакетних, великопакетних вантажів по дорогах призначення, також на експорт КЗО-3. Аналіз роботи станцій із дрібними відправками, виконання плану перевезень вантажів дрібними відправками.
 4. Ведення балансових журналів наявності контейнерного парку та контейнерів. Розрахунки робочого парку. 
 5. Ведення обліку вимірників по контейнерних і пакетних перевезеннях. Розроблення планів по станціях, контроль за виконанням технічних норм контейнерного парку.
 6. Прийом від відправників вантажу розгорнутих планів перевезення вантажів дрібними відправками по станціях відділення. Прийом заявок і оформлення розпоряджень на додаткові плани перевезення вантажів у контейнерах. 
 7. Організація проведення перепису, стяжок, рядків, піддонів, контейнерів по станціях, узагальнення даних і складання звіту по перепису. Підрахунок матеріалів для договорів на виготовлення нових піддонів. 
 8. Ведення переписування і робота зі станціями по забезпеченню правил, тарифів і умов перевезень вантажів у контейнерах, дрібними відправками в транспортних пакетах. 
 9. Розробка та впровадження на станціях прогресивних планів формування контейнерних перевезень і перевезень вантажів дрібними відправками. Контроль за виконанням станціями планів формування контейнерів, дрібних відправок у критих вагонах і на відкритому рухомому складі. 
 10. Складання і направлення заявок у дорожні майстерні на виготовлення пломбувальних штемпелів, в Управління дороги і відділ ДНХ про розподіл пломб і пломбувальних матеріалів. 
 11. Укладання договорів з відправниками вантажу, вантажоодержувачами на понадпланове та позапланове навантаження вагонів і контейнерів. 
 12. Двічі на рік - участь у суспільних оглядах по охороні праці і внесення пропозицій.

Автор: poizd | Дата: 20.03.2012 | Коментарів: 0
Розділи: Вантажна і комерційна робота