Управління вантажними перевезеннями

Управління вантажними перевезеннямиНайвищи органом, що управляє будь-якими перевезеннями територією України, є Міністерство інфраструктури України.

Йому підпорядкована Державна адміністрація залізничного транспорту України – Укрзалізниця. Керує нею генеральний директор (Ц), що має заступників з кожного напрямку роботи. Щодо вантажних залізничних перевезень, то це заступник генерального директора по вантажній і комерційній роботі (ЦЗМ) і начальник Головного комерційного управління (ЦМ).

Вся мережа залізниць України поділена на 6 залізниць, кожною з яких керує начальник залізниці (Н). Він в свою чергу має першого заступника по вантажній і комерційній роботі (НЗ1) і начальника комерційної служби залізниці (М).

Залізниці поділені на дирекції, кожною з яких керує начальник дирекції (ДН). За вантажні перевезення тут відповідає заступник начальника дирекції по вантажній і комерційній роботі (ДНМ).

І нарешті станційний рівень. Тут керує всім начальник станції (ДС), що має заступника по вантажній роботі (ДСМ). На станціях з вантажами працюють прийомоздавачі, товарна контора, пункти комерційного огляду.


Автор: poizd | Дата: 15.06.2010 | Коментарів: 0
Розділи: Організація перевезень, Управління залізничним транспортом